caroigne آسمان باران هواشناسی آذربایجان

caroigne: آسمان باران هواشناسی آذربایجان استان گیلان سامانه بارشی بعد از ظهر امروز اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث قتل هم‌خوابگاهی در انتقام کور

پسری 18 ساله جهت گرفتن انتقام از هم‌خوابگاهی دوران مدرسه‌اش، او را با هویت جعلی به قتلگاه کشاند. متهم در جلسه دادگاه مدعی تجاوز مقتول به خود شد.

قتل هم خوابگاهی در انتقام کور

عبارات مهم : مدرسه

پسری 18 ساله جهت گرفتن انتقام از هم خوابگاهی دوران مدرسه اش، او را با هویت جعلی به قتلگاه کشاند. متهم در جلسه دادگاه مدعی تجاوز مقتول به خود شد.

به گزارش جام جم، 27 شهریور 95، جسد پسری 20 ساله در یکی از کارگاه های گچبری بومهن پایتخت کشور عزیزمان ایران کشف شد. سعید با اصابت جسم سخت به سرش دچار جراحت شدید شده است و جان خود را از دست داده بود. کارآگاهان بعد از بررسی صحنه جرم، پسری 18 ساله به نام رحیم را شناسایی کردند که در وقت اتفاق با مقتول دیده شده است بود. در حالی که تحقیقات جهت دستگیری رحیم در دستور کار قرار گرفته بود، او بعد از 20 روز خودش را به کلانتری معرفی کرد و به قتل با انگیزه های اخلاقی اعتراف کرد. با ثبت اعترافات متهم، کیفرخواست پرونده صادر شد و جهت پیگیری در اختیار شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت.

صبح دیروز، در ابتدای جلسه محاکمه، اولیای دم تقاضای قصاص کردند. سپس رحیم گفت: «در دوران راهنمایی در خوابگاه مدرسه مان زندگی می کردم. سعید هم آنجا بود. یک شب هنگامی که خواب بودم، سعید سراغم آمد و به من تجاوز کرد. او این ماجرا را جهت همه تعریف کرده بود. افسرده شده است بودم تا این که چند سال بعد، یکی از دوستان مشترکمان در تلگرام، شماره سعید را برایم فرستاد. می خواستم مطمئن شوم تجاوز کار خود سعید بوده ولی اگر خودم را معرفی می کردم، جواب نمی داد جهت همین خودم را یکی از دوستان قدیمی اش جا زدم و قرار ملاقات گذاشتم. سعید سر قرار آمد و هنگامی که مرا دید، شک کرد. پرسید چقدر قیافه ات عوض شده؟ من هم گفتم تصادف کرده ام.»

قتل هم‌خوابگاهی در انتقام کور

متهم راجع به قتل نیز گفت: «سعید در صحبت هایش گفت در دوران مدرسه به یکی از فرزند ها تجاوز کرده هست. آن موقع چیزی نگفتم ولی ناگهان نام مرا هم برد. گفت رحیم یادت هست؟ به او هم تجاوز کرده ام. اشک در چشمانم جمع شد. این بار از دهان خودش ماجرا را شنیدم. می خواستم همانجا خودم را معرفی کنم ولی منصرف شدم. روز بعد دوباره در کارگاه قرار گذاشتم. هنگامی که آمد گفتم من همان رحیم هستم. شوکه شد. می خواست با چاقو مرا بزند که میله ای برداشتم و به سرش کوبیدم و فرار کردم. چند دقیقه بعد متوجه شدم گوشی و کیفم را جا گذاشته ام. برگشتم و از روی عقده، دو تا تصویر هم در آن اوضاع از او گرفتم.»

اظهارات متهم در حالی است که پیش از این چند نفر از همکاران او به پلیس گفته اند: «دو سه روز قبل از حادثه، رحیم گفته بود می خواهد سعید نامی را به کارگاه بیاورد و به او تجاوز کند.» رحیم این عنوان را رد کرد و گفت: «من هیچ حرفی در این مورد به کسی نزدم. شاید اختلاف مالی ام با یکی از همکاران باعث این حرف ها شده است باشد.» سپس وکیل متهم خواستار تشکیل پرونده شخصیت جهت موکل خود شد. رحیم نیز در آخرین دفاعیاتش گفت: «من قصد قتل نداشتم. از اولیای دم تقاضای بخشش دارم.» قضات جهت صدور رای وارد شور شدند.

پسری 18 ساله جهت گرفتن انتقام از هم‌خوابگاهی دوران مدرسه‌اش، او را با هویت جعلی به قتلگاه کشاند. متهم در جلسه دادگاه مدعی تجاوز مقتول به خود شد.

واژه های کلیدی: مدرسه | معرفی | انتقام | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs